Dell Technologies’den Data Market’e 2 Ödül

Dell Technologies İş Ortakları Teknoloji Günü ve Ödül Töreni, Covid-19 nedeniyle 30 Haziran 2020 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleşti.

Bu yıl sanal ortamda düzenlenen toplantıda, müşterilerimize ortak değer katacağımız yenilikçi çözüm ve teknolojilerden bahsedildi.  Data Market olarak, gün sonunda  Dell Tecnologies ile birlikte birçok başarıya imza attığımız 2019 yılı için  Uctan Uca Dell Technologies Stratejik Projesi / VMware ve Yılın İş Ortağı En Yüksek Sunucu Çözümleri Cirosu ödüllerini aldık.

Etkinlikte, Ekonomist Mahfi Eğilmez,  2020 Riskler ve Fırsatlar Analizi’ni dinledikten sonra Komedyen Kaan Sekban’ın canlı talk show gösterisiyle keyifli anlar yaşandı.

Önceki İçerik

Webinar: Trend Micro ile Tümleşik Sandbox Çözümleri

Sonraki İçerik

Azure ile Uygulama Modernizasyonu

Twitter
DataMarket1992
@DataMarket1992
126 Takip Edilen
384 Takipçi
  • Teams Phone System alanındaki yetkinliğimizi uzman ekibimizle bir adım daha ileriye taşıyoruz. … https://t.co/exQ7w8ZYPx
  • Bu ödülleri kazanmamızda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza ve iş ortağımız Dell Technologies ekibine teşekkür ederiz.
  • Haftaya çok güzel bir haber ile başlıyoruz. @DellTech “2021 Yılın En Yüksek Sunucu Çözümleri” cirosu ve “2021 Y… https://t.co/iZA59lWpm3
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Tamam Daha fazla bilgi