Pazarlamanın Kaptanları Belli Oldu!

Türkiye’nin bilişim ve teknoloji alanındaki en köklü yayını BT Haber Gazetesi’nin Bilişim Zirvesi’21 çatısı altında ilk kez düzenlediği Pazarlama Kaptanları Ödülleri sahiplerine teslim edildi.

Akademik dünyadan, STK’lardan ve Teknoloji ve Pazarlama uzmanı olan kanaat önderlerinden oluşan 13 deneyimli ismin jüri üyeliğiyle belirlenen Pazarlama Kaptanları için 4500’e yakın halk oylaması da gerçekleşti.

Data Market ArGe ürünü olan İdeal Merkezi Kimlik Yönetimi ürünümüzün; viral sosyal medya videomuz ile adaylığımızı koymuş olduğumuz projemiz; En İyi Dijital Proje/ Sosyal Medya Proje ödülünü aldı.

Videomuz; IT önderleri tarafından da paylaşılarak, 500.000’nin üzerinde tıklama aldı.

Ödülü; Data Market yönetimini, pazarlama ve ürün geliştirme ekiplerimizi temsilen Pazarlama Sorumlumuz Zeynep Kam aldı.

Ödül alan pazarlama fikri; ürün ve pazarlama ekiplerimizin birlikte geliştirdikleri yaratıcı toplantılar ve sinerji ile ortaya çıktı. Öncelikle fikri destekleyen yönetimimiz, Pazarlama Sorumlumuz Zeynep Kam, Pazarlama Uzmanımız Seyit Acar, Dijital Çözümler Yöneticimiz Tuba Ergün, Dijital Çözümler Uzmanımız Çağrı Dinç’e ve Teknolojik Hizmetler ile AR-GE ekibimize teşekkür ederiz.

Önceki İçerik

We Are Turkey’s First and Only Microsoft Azure Expert Managed Services Provider (MSP)

Sonraki İçerik

Webinar: Mobil Yaka Yönetim Portalı – 2

Twitter
DataMarket1992
@DataMarket1992
126 Takip Edilen
383 Takipçi
  • 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun! Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizindir. Cumhuri… https://t.co/ZkV7kjzdKL
  • Teams Phone System alanındaki yetkinliğimizi uzman ekibimizle bir adım daha ileriye taşıyoruz. … https://t.co/exQ7w8ZYPx
  • Bu ödülleri kazanmamızda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza ve iş ortağımız Dell Technologies ekibine teşekkür ederiz.
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Tamam Daha fazla bilgi