Data Market Yazılım ve Teknoloji Sektöründe Kendini Nerede Konumlandırıyor?

Aslına bakıldığında Data Market yaklaşık 27 yıldır entegratör kimliğiyle sektörde var olan bir firma idi. Ancak bu entegratör kimliğinin yanı sıra aslında son 10 yıl içerisinde yeni bir kimliğe de büründü. Kendi çözümlerini üreten, çözüm sağlayıcısı kimliği idi bu.

Bu yaklaşım ile geliştirilen Connected and Smart çözümü ise son 10 yılda oluşan kimliğin adeta bir çıktısı oldu. Kendimizi aslında Endüstri 4.0 IoT dünyasında da yerli ve milli çözüm üreten, platform yazan, bunları farklı altyapılar ile entegre edebilen ve bütünleşik yapılar kurabilen bir tarafta görüyoruz.

Bizim temel odağımız akıllı ve yönetilebilir yazılım çözümleri üretmek. Zaten Connected and Smart bunların en güzel örneklerinden bir tanesi oldu bizim için. Ve tabi en önemlisi de Türkiye’de bu yaklaşım ile üretilmiş ilk çözüm olma özelliğine de sahip olduğunun altını çizmeliyim. Çünkü kurduğumuz yapı, piyasadaki pek çok çözümden daha esnek bir yapıya sahip. Hedeflediğimiz kitleler de özellikle makine üreticileri ve üretim tesisleri olduğu için onlara özgü, aslında neredeyse tak çalıştır mantığına yakın ama müşteri ihtiyaçlarına göre de ayarlanabilen bir yapıyı ortaya çıkarmış ve gururla sektöre sunmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Hayrettin Sezen

Özel Çözümler Satış Yöneticisi
Özel Çözümler ve İş Geliştirme

Önceki İçerik

What Does Compass IoT Offer Machine Manufacturers and End-Users?

Sonraki İçerik

Bomaksan kimdir? Data Market ile yolları nasıl kesişti?

Twitter
DataMarket1992
@DataMarket1992
126 Takip Edilen
383 Takipçi
  • 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun! Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizindir. Cumhuri… https://t.co/ZkV7kjzdKL
  • Teams Phone System alanındaki yetkinliğimizi uzman ekibimizle bir adım daha ileriye taşıyoruz. … https://t.co/exQ7w8ZYPx
  • Bu ödülleri kazanmamızda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza ve iş ortağımız Dell Technologies ekibine teşekkür ederiz.
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Tamam Daha fazla bilgi