VxRail Hyperconverged Çözümleriyle Tanışın

BT dönüşümünüzü ölçeklenebilir, dağıtımı kolay mimari olan VxRail ile başlatın.

Demo ve Proje Talepleriniz için

Dell EMC VxRail nedir?

VxRail sistem ortamınızı basitleştirmenin ve genişletmenin en etkili çözümlerinden biridir. BT işlemlerinin kompleks yapısını önemli ölçüde azaltırken sermaye ve işletim maliyetlerini ciddi oranda düşürür. VMware vSan ve vSphere çözümlerinin entegre edildiği benzersiz performans ve verimliliğe en kısa yoldan ulaşmanızı sağlayan hiper bütünleşik modern bir çözümdür.

VxRail’in gelişmiş altyapı teknolojileri, operasyonel süreçlerin otomasyonu ve orkestrasyonu yaşam döngüsü kolaylığının yönetim kolaylığıyla birleşimi ile BT dönüşümünü ve modernizasyonunun desteklenmesini sağlamaktadır.

Daha hızlı, daha entegre

VxRail’in entegrasyon süreçleri yapılan araştırmalara göre; diğer çözümlerden %95 daha hızlı ve normal bir rack sunucunun, sistem entegrasyonuna nazaran %86 daha az adım ile sistem entegrasyonu yapılabilmektedir.

Maliyet avantajı

Araştırmalara göre VxRail müşterilerinde, toplam sahip olma maliyetinde %30 avantaj sağlanmaktadır.

Ölçeklenebilir

Bir VxRail sisteminin entegrasyonu yaklaşık 15 ila 20 dakika sürmektedir, yenisini eklemek için sadece 5 dakika süre yeterli olmaktadır.

Güvenilir ve Esnek

Kritik iş yükleri ve yeni nesil iş yüklerine kadar çok çeşitli iş yüklerini ve uygulama yazılımları için performans, güvenilirlik ve esneklik sağlamaktadır.

29 Yıllık Deneyim!

Data Market, Dell Technologies VxRail ürünleri için iş ortağı yetkili servis merkezidir. Ankara, İstanbul ve Bursa’da bulunan ofisleri ve profesyonel ekipleriyle hizmet sunmaktadır.
Data Market olarak 29 yıllık sektör tecrübemiz ile stratejik çözüm ortağı olarak yenilikleri yakından takip ediyor ve odaklandığımız alanlardaki teknik yetkinliğimizi en üst seviyede tutmayı hedeflemekteyiz. 1000+ kurumsal müşterimize ve müşterilerimizin müşterilerine en uygun çözümleri sunarak, iş süreçlerine esneklik, çeviklik, yönetilebilirlik ve sürdürülebilirlik katmayı hedefliyor, bu doğrultuda yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.
Ankara, İstanbul ve Bursa bölgelerindeki faaliyetlerimiz ve Türkiye’nin 7 coğrafi bölgesinde konuşlandırılmış servis istasyonlarımız ile tüm Türkiye’ye katma değerli hizmetlerimizi ulaştırmaktayız.

Bize Ulaşın

Projeleriniz için uzman desteği alın.
  • Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.