Bulut Yönetimi

İş sürekliliği ve küreselleşen rekabet koşulları yeni teknolojilere hızlı adaptasyonu zorunlu kılmaktadır. Bu zorunluluk şirketleri donanım bağımlı klasik mimarilerden yazılım tanımlı mimarilere ve bulut teknolojilerine yönlendirmiştir. Bulut teknolojileri kurumlara değişimi yönetebildikleri oranda adaptasyon kolaylığı, iş sürekliliği ve rekabet avantajı kazandırmış, kolaylık, esneklik ve ilk yatırım maliyetinden tasarruf sağlamaktadır. Data Market, konusunda uzman kadrosuyla bulut teknolojilerine adaptasyon sürecinde uçtan uca danışmanlık ve teknik destek hizmeti vererek kurumların bu değişimi en iyi şekilde yönetmelerine yardımcı olmaktadır.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.
İLETİŞİME GEÇİN
  • Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Twitter
DataMarket1992
@DataMarket1992
126 Takip Edilen
383 Takipçi
  • 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun! Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizindir. Cumhuri… https://t.co/ZkV7kjzdKL
  • Teams Phone System alanındaki yetkinliğimizi uzman ekibimizle bir adım daha ileriye taşıyoruz. … https://t.co/exQ7w8ZYPx
  • Bu ödülleri kazanmamızda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza ve iş ortağımız Dell Technologies ekibine teşekkür ederiz.
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Tamam Daha fazla bilgi