Mobil ve Son Kullanıcı Çözümlerimiz

Data MarketÇözümlerimizMobil ve Son Kullanıcı Çözümlerimiz

Data Market uzman kadrosuyla, firmaların ihtiyaçlarını analiz edip, fiyat performans, güvenlik, dayanıklılık gibi pek çok farklı faktörü değerlendirerek müşterilerine en uygun taşınabilir cihazı sunar. Farklı işletim sistemleri, donanım cihazları arasında seçim yapmakta zorlanan, bu cihazlar arasında belirgin ihtiyaçlarına karşılık veren en doğru cihazı arayan müşterilerimize uzman kadromuz ile cevap vermekteyiz.

Data Market aynı zamanda müşterilerinin dokunmatik tablet ve dizüstü bilgisayarlarda öncelikleri doğrultusunda ihtiyaçlarını analiz ederek optimum konfigürasyonda donanım tedarik ediyor. Lisanslama, destek ve tek merkezden yönetim hizmetleriyle kurumların yapmış oldukları yatırımdan en yüksek geri dönüşü almalarını sağlıyor.

Mobil ve Son Kullanıcı Çözüm Portföyümüz

Masaüstü Sanallaştırma

Masaüstü Sanallaştırma kullanıcıların masaüstü sistemlerinin tamamının ya da belli bileşenlerinin sanallaştırılarak herhangi bir lokasyonda sunulmasına imkan tanır.

Mobil Güvenlik

Çalışanların tüketici sınıfı mobil cihazlarını, mobil uygulamalarını ve şirket verilerini korur, takip eder, izler ve yönetir.

Uygulama Sanallaştırma

Uygulamaların kullanıcı bilgisayarlarına yüklenmeden, hizmet olarak dağıtılmasını ve sunulmasını sağlayan çözümdür.

Mobil Cihaz Yönetimi (MDM)

Uyum, envanter, koruma ve cihazların sağlık durumu ile ilgili anlık görünümlerle görülebilirlik ve kontrolü artırır.

Rakamlarla Mobil ve Son Kullanıcı Çözümleri

Dünya her geçen daha mobil hale gelirken birçok fırsat ve tehditi de beraberinde getiriyor

5

Dünyada mobil kullanıcı sayısı 5 milyara yaklaşmış durumda

3

Şirketlerde çalışanlar ortalama 3 farklı cihaz ile iş yapıyor

1

Neredeyse her çalışan şirkete kendi telefonunu da getiriyor

3

Türkiye, Mobil Bankacılık "Malware" saldırılarında dünyada 3. sırada

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.
İLETİŞİME GEÇİN
  • Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Twitter
DataMarket1992
@DataMarket1992
126 Takip Edilen
383 Takipçi
  • 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun! Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizindir. Cumhuri… https://t.co/ZkV7kjzdKL
  • Teams Phone System alanındaki yetkinliğimizi uzman ekibimizle bir adım daha ileriye taşıyoruz. … https://t.co/exQ7w8ZYPx
  • Bu ödülleri kazanmamızda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza ve iş ortağımız Dell Technologies ekibine teşekkür ederiz.
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Tamam Daha fazla bilgi