Portal Çözümleri

Portal Çözümleri en çok tercih edilen iş ihtiyaçlarını ve SharePoint’in en sık kullanılan temek özelliklerini Data Market uzmanlığında ve uygun maliyetlerle sunan hazır bir portal paketidir. Portal Çözümleriyle SharePoint avantajlarından en kolay ve en hızlı şekilde yararlanabilirsiniz. Mobil ve akıllı intranetinizi zahmetsiz bir şekilde oluşturabilir, şirket içi veya şirket dışı bilgilendirmeler sağlayabilir, bilgi paylaşımını tek bir platform üzerinden yapabilir veya yönetebilirsiniz. Çalışanlarınızdan veya iş ortaklarınızdan talep ettiğiniz formları çok kısa sürelerde çalışır hale getirebilirsiniz.

Neden Data Market Portal Çözümleri?

Portal Çözümleri Nerelerde Kullanılabilir?

Portal Factory ile Hazır Gelen Bileşenler

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.
İLETİŞİME GEÇİN
  • Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Twitter
DataMarket1992
@DataMarket1992
126 Takip Edilen
383 Takipçi
  • 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun! Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizindir. Cumhuri… https://t.co/ZkV7kjzdKL
  • Teams Phone System alanındaki yetkinliğimizi uzman ekibimizle bir adım daha ileriye taşıyoruz. … https://t.co/exQ7w8ZYPx
  • Bu ödülleri kazanmamızda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza ve iş ortağımız Dell Technologies ekibine teşekkür ederiz.
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Tamam Daha fazla bilgi