Tür Değiştirme İşlemi İnceleme Hakkı Duyurusu

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Şirket’imizin Ortaklar Kurulu’nca tür değiştirme işlemine ilişkin alınan 15.05.2019 tarih ve 2019 / 2 no.lu karar doğrultusunda başlanılan tür değiştirme işlemine ilişkin hazırlanan tür değiştirme planı ve tür değiştirme raporu, son üç yılın finansal tabloları ile yıllık faaliyet raporlarının (gerekirse ara bilanço) Ortaklar Kurulu’nun onayına sunulmasından önce 30 (otuz) gün süresince 15/05/2019 tarihinden itibaren Şirket merkezi olan Maslak Mah. Büyükdere Cad. No:239 Kat:1 Maslak Sarıyer/İSTANBUL adresinde ortaklarımızın incelemesine hazır bulundurulacağı 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’nun 188. maddesi gereğince ilan olunur.

DATA MARKET BİLGİ HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Önceki İçerik

Bomaksan kimdir? Data Market ile yolları nasıl kesişti?

Sonraki İçerik

Data Market İlk 500 Bilişim Şirketleri arasında 30. sıraya yükseldi

Twitter
DataMarket1992
@DataMarket1992
126 Takip Edilen
383 Takipçi
  • 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun! Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizindir. Cumhuri… https://t.co/ZkV7kjzdKL
  • Teams Phone System alanındaki yetkinliğimizi uzman ekibimizle bir adım daha ileriye taşıyoruz. … https://t.co/exQ7w8ZYPx
  • Bu ödülleri kazanmamızda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza ve iş ortağımız Dell Technologies ekibine teşekkür ederiz.
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Tamam Daha fazla bilgi