Data Market, Microsoft Azure Web Uygulamaları Modernizasyonunu Geliştirme Uzmanlığı Yetkinliğini Kazandı

Microsoft, iş ortağı Data Market’in kapsamlı deneyim ve web uygulaması iş yüklerini taşıma, modernleştirme ve Azure’da uygulama hizmetlerini yönetme konusundaki kanıtlanmış uzmanlığını doğrulama yöntemi olan, Modernization of Web Applications in Microsoft Azure Advanced Specialization‘ı(Microsoft Azure Web Uygulamaları Modernizasyonunu Geliştirme Uzmanlığı ) hak kazandığını duyurdu.  

Müşteri başarısı ve yetkinlik becerilerine ilişkin net  kriterleri karşılayan ve  Azure Uygulama Hizmeti’ni uygulama becerileri de dahil olmak üzere web iş yükü dağıtım ve yönetim uygulamaları, üçüncü taraf denetimlerinden geçmiş olan iş ortakları yalnızca Microsoft Azure Web Uygulamaları Modernizasyonu Geliştirme Uzmanlığı kazanabilme yetkisine sahiptir.

Şirketler uygulamalarını modernize etmek ve bulut bilişimin sağlayabileceği avantajlardan tam anlamıyla yararlanmak istediklerinde, mevcut web iş yüklerini buluta taşımak, optimize etmek ve yönetmek için gelişmiş yetkinliklere sahip bir iş ortağına ihtiyaç duymaktadır.

Data Market Bulut ve Yazılım Çözümleri Genel Müdür Yardımcısı Selçuk Uzun kazanılan yetkinlikler ilgili : “ Microsoft Azure Web Uygulamaları Modernizasyonu Geliştirme Uzmanlığı sertifikası bizim için Microsoft Azure’da web uygulamalarını taşıma, modernleştirme ve yönetme konusundaki uzmanlığımızı belgelendiren yeni bir başarıdır.” Data Market olarak, müşterilerimize bulutta olmanın avantajlarından yararlanmaya başlamaları için bir yol sunabilmek adına hem becerilerimizi hem de deneyimimizi açıkça gösterdik.” açıklamasını yaptı.

Data Market Web Uygulama Modernizasyon Danışmanlığı, iş sürekliliğini kesintiye uğratmadan buluta geçiş sağlamak için profesyonel bir danışmanlık hizmetidir.

Önceki İçerik

Microsoft finds underwater datacenters are reliable, practical and use energy sustainably

Sonraki İçerik

Türkiye’de VMware Master Services Yetkinliklerinin Beşine Sahip İlk ve Tek İş Ortağı

Twitter
DataMarket1992
@DataMarket1992
126 Takip Edilen
384 Takipçi
  • Teams Phone System alanındaki yetkinliğimizi uzman ekibimizle bir adım daha ileriye taşıyoruz. … https://t.co/exQ7w8ZYPx
  • Bu ödülleri kazanmamızda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza ve iş ortağımız Dell Technologies ekibine teşekkür ederiz.
  • Haftaya çok güzel bir haber ile başlıyoruz. @DellTech “2021 Yılın En Yüksek Sunucu Çözümleri” cirosu ve “2021 Y… https://t.co/iZA59lWpm3
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Tamam Daha fazla bilgi