Türkiye’de VMware Master Services Yetkinliklerinin Beşine Sahip İlk ve Tek İş Ortağı

Data Market VMware’in Master Services Yetkinliğini (MSC)’nin 5 dalda tüm süreçlerini başarıyla tamamlayarak, dünyada 15, EMEA’da 11 ve Türkiye’de ilk ve tek iş ortağı oldu.

Bu başarıyla teknik ekibinin yetkinliklerini, eğitim ve gelişim programlarının başarısını ve müşterilere sağladığı katma değeri belgelendirmiş olan Data Market, VMware çözümleri konusunda Türkiye ve METNA bölgesinde tercih edilen iş ortağı olmaya devam edecek.

VMware Master Services Competencies (MSC) Nedir?

VMware Master Services Competencies (MSC), iş ortağının eğitim ve sertifikasyona kayda değer yatırımlar yaptığını ve müşteri referanslarının VMware tarafından onayladığını kanıtlayan VMware’in en yüksek iş ortağı sertifika seviyesidir. VMware’in toplam 6 MSC’i bulunmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.vmware.com/master-services.html

Önceki İçerik

Data Market, Microsoft Azure Web Uygulamaları Modernizasyonunu Geliştirme Uzmanlığı Yetkinliğini Kazandı

Sonraki İçerik

Trend Micro CLOUDSEC 2020’ye Davetlisiniz

Twitter
DataMarket1992
@DataMarket1992
126 Takip Edilen
383 Takipçi
  • 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun! Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizindir. Cumhuri… https://t.co/ZkV7kjzdKL
  • Teams Phone System alanındaki yetkinliğimizi uzman ekibimizle bir adım daha ileriye taşıyoruz. … https://t.co/exQ7w8ZYPx
  • Bu ödülleri kazanmamızda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza ve iş ortağımız Dell Technologies ekibine teşekkür ederiz.
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Tamam Daha fazla bilgi