Microsoft Lisanslama Hizmetleri

Data MarketHizmetlerimizMicrosoft Lisanslama Hizmetleri

Data Market, 2002 yılından bu yana Microsoft Kurumsal Lisans anlaşmalarını yapmaktadır. Microsoft’un bütün lisanslama modellerinin satışını gerçekleştirme yetkisine sahiptir. Microsoft Türkiye tarafından son iki yıl üst üste Yılın LSP Partner’ı, son 11 yılda 8 defa Yılın İş Ortağı seçilmiştir.

Microsoft SAM (Yazılım Envanter Yönetimi) Gold Partner’ı olan Data Market 2018 yılı itibariyle kurumsal firmalarda en çok SAM yapan iş ortağıdır.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.
İLETİŞİME GEÇİN
  • Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Twitter
DataMarket1992
@DataMarket1992
126 Takip Edilen
384 Takipçi
  • Teams Phone System alanındaki yetkinliğimizi uzman ekibimizle bir adım daha ileriye taşıyoruz. … https://t.co/exQ7w8ZYPx
  • Bu ödülleri kazanmamızda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza ve iş ortağımız Dell Technologies ekibine teşekkür ederiz.
  • Haftaya çok güzel bir haber ile başlıyoruz. @DellTech “2021 Yılın En Yüksek Sunucu Çözümleri” cirosu ve “2021 Y… https://t.co/iZA59lWpm3
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Tamam Daha fazla bilgi