Saha Hizmetleri

Günümüzde sanallaştırma içermeyen sistemlere bakıldığında kullanılabilir kapasitenin yaklaşık %15 – 20 civarında bir oranın kullanıldığını ve kalanının atıl durumda olduğu görülmektedir. Sanallaştırma ile birlikte daha az fiziki kaynak kullanılmakta, atıl durumdaki kapasiteler verimli ve aktif şekilde değerlendirilmektedir. Böylece enerji, yer, bakım, yönetim kaynaklarından tasarruf edilmesi sağlanmaktadır. Sanallaştırmayla birlikte gelen esneklik ve yönetim kolaylığı avantajları sayesinde başarılı iş sürekliliği çözümleri de üretilebilmektedir. Sanallaştırma çözümleriyle birlikte iş gücü kaybı da azalmakta ve operasyon maliyetlerinden ciddi tasarruflar elde edilmektedir.

Data Market, sunduğu sanallaştırma çözümleriyle donanım gereksinimlerini azaltarak maliyetlerin düşürülmesine, enerji tasarrufunun ve iş sürekliliğinin sağlanmasına, yönetimin kolaylaştırılmasına ve daha birçok avantajın elde edilmesine yardımcı olmaktadır.

Saha Destek Hizmet Kapsamımız

Telefon Desteği

Bu servisten faydalanan müşterilerimiz hizmet kapsamına konu olan problemleri hakkında Çağrı Merkezimizden 7×24 veya 5×8 Data Market’ten uzman yardımı alabilmektedir.

Koruyucu Bakım

Koruyucu bakım sistemleri düzenli olarak kontrol ederek çıkabilecek olası problemlerin öngörülmesi ve engellenmesi amaçlanmaktadır.

Kurulum ve Yaygınlaştırma

Data Market kurumların mevcut yapılarında bulunan işletim sistemi, servis ve uygulamaları yeni ve daha performanslı sürümlerine işleyişi aksatmadan ve veri kaybına sebep olmaksızın terfi ettirmektedir. Bu konuda sunulan hizmet versiyon uygulamalara geçişiyle ilgili tüm tasarım planlama, uygulama ve destek servislerini kapsamaktadır.

Uzaktan Erişim

Bu servisten faydalanan müşterilerimizin hizmet kapsamına konu olan yazılım kaynaklı problemleri Data Market uzmanları tarafından uzak masaüstü erişimiyle çözülmektedir.

Taşıma ve Yer Değiştirme Hizmetleri

Data Market işletmenizi yeni bir lokasyona taşırken ihtiyacınız olabilecek tüm hizmetleri sağlar. Bu kapsamında, işletmenizin yeni çalışma ortamına geçişi için gerekli olan tüm operasyonel süreçler planlanır ve bu plan çerçevesinde anahtar teslim projeler gerçekleştirilir.

Parça Dahil Onarım Hizmetleri

Parça dahil onarım hizmetleriyle arızalar nedeniyle ortaya çıkan öngörülemeyen yedek parça maliyetleri önlenmekte ve iş kesintisi kayıpları engellenmektedir.

Yerinde Müdahale

Uzak masaüstü ile çözülemeyen yazılım kaynaklı problemler ve donanım problemleri Data Market uzmanları tarafından yerinde çözülmektedir.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.
İLETİŞİME GEÇİN
  • Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Twitter
DataMarket1992
@DataMarket1992
126 Takip Edilen
384 Takipçi
  • Teams Phone System alanındaki yetkinliğimizi uzman ekibimizle bir adım daha ileriye taşıyoruz. … https://t.co/exQ7w8ZYPx
  • Bu ödülleri kazanmamızda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza ve iş ortağımız Dell Technologies ekibine teşekkür ederiz.
  • Haftaya çok güzel bir haber ile başlıyoruz. @DellTech “2021 Yılın En Yüksek Sunucu Çözümleri” cirosu ve “2021 Y… https://t.co/iZA59lWpm3
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Tamam Daha fazla bilgi