Data Market kurumsal lisans anlaşmalarında nasıl bir rol oynuyor?

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Data Market olarak, 2002 yılından bu yana Microsoft Kurumsal Lisans anlaşmalarını yapıyoruz. Microsoft’un bütün lisanslama modellerinin satışını gerçekleştirme yetkisine sahibiz. Microsoft Türkiye tarafından son iki yıl üst üste “Yılın LSP Partner”ı, son 11 yılda 8 defa “Yılın İş Ortağı” seçildik.

Kullanıcıların iş hayatında kullanmış olduğu işletim sistemlerinden Office ve özellikle IT tarafında kullanılan infra lisanslamaları bir kurumsal anlaşma ile müşterilerimizin maliyetine ve ihtiyacına uygun olacak şekilde lisanslıyoruz. Birincil önceliğimiz de bu. Ve aslında bu sayede kurumların dijitalleşme süreçlerine de katkıda bulunuyoruz. Microsoft şu anda birçok servisini ve dijitalleşmeye dair ürününü kullanıcı lisanslarıyla beraber veriyor. Bunun adına da Office 365 diyor. O noktada müşterilerin ihtiyaçlarını doğru tanımlayıp hangi çözümle ilerlemeleri gerektiğine de yardımcı oluyoruz. Özetle Data Market bir LSP ve LSP de Microsoft’un kurumsal anlaşmasını yapabilen firma anlamına geliyor. Bu anlamda da pazar payının önemli bir parçasını da elinde tutuyoruz diyebilirim.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=tO3ouY1Ol04″][/vc_column][/vc_row]

Önceki İçerik

What is Aimed for In-House Department Communication with the Innovation Studio?

Sonraki İçerik

Dijital Yaka çalışanlara ne gibi faydalar sağlıyor?

Twitter
DataMarket1992
@DataMarket1992
126 Takip Edilen
379 Takipçi
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Tamam Daha fazla bilgi