Azure Sentinel ile SIEM + SOAR Yaklaşımı

Tarih: 27.05.2021 – 10:00 – 12:00

Merhaba,

Data Market Çözüm ekibi olarak sizlere Bulut Bilişim’ in yeni teknolojileriyle tanışma imkânı sunmak üzere 27 Mayıs Perşembe 10:00 – 12:00 saatleri arasında Seminer düzenliyoruz.

Bu çerçevede SIEM + SOAR çözümü olarak yapay zekâ kullanımı ile de fark yaratan Azure Sentinel teknolojisini; hiçbir altyapı maliyeti gerektirmeden, kullandıkça öde prensibi ile ölçeklendirebileceğiniz Azure Sentinel’i yakından tanıma şansı yakalayabilirsiniz.

Bununla birlikte etkinliğe katılacak sınırlı sayıda katılımcıya sunulacak olan ücretsiz hizmetlerden ve ödüllerden faydalanma şansı elde edebilirsiniz.

 

Konuşmacılar

  • Mustafa Semih BAY, Cloud Sales Professional, Data Market
  • Eren NURAL, Cloud Solution Consultant, Data Market
  • Özbir KAYA, Cloud Solution Consultant, Data Market
Önceki İçerik

Webinar: Bilgi ve İçeriğe Eksiksiz ve Kolay Erişim

Sonraki İçerik

Azure ile İş Sürekliliği ve Felaket Kurtarma Semineri

Twitter
DataMarket1992
@DataMarket1992
126 Takip Edilen
384 Takipçi
  • Teams Phone System alanındaki yetkinliğimizi uzman ekibimizle bir adım daha ileriye taşıyoruz. … https://t.co/exQ7w8ZYPx
  • Bu ödülleri kazanmamızda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza ve iş ortağımız Dell Technologies ekibine teşekkür ederiz.
  • Haftaya çok güzel bir haber ile başlıyoruz. @DellTech “2021 Yılın En Yüksek Sunucu Çözümleri” cirosu ve “2021 Y… https://t.co/iZA59lWpm3
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Tamam Daha fazla bilgi