Çalışanlarınızın Fikirleri Sizin İçin Ne Kadar Önemli?

Kurumunuzda uygulayacağınız veya uyguladığınız bir kararla ilgili çalışanlarınız ne düşünür hiç merak ettiniz mi?

Çalışanların da fikirlerinin önemsendiği ve alınan büyük aksiyonlarda onların fikirlerinden yola çıkarak alınan kararların çalışma ortamında sağladığı verimlilikten haberiniz var mı ?

Özellikle ölçümlenebilir olarak elde ettiğiniz çalışan fikirleri size kaynak, verimlilik ve çalışma ortamındaki mutluluk olarak geri dönecektir.

Kurum olarak stratejik konularda çalışanlarınızdan nasıl fikirlerini talep eder, Çalışanlarınız ise fikirlerini sizlerle nasıl paylaşabilir gibi soruların cevabı için webinarımıza katılmanızı tavsiye ederiz.

01 Mart 2022

14:00 - 14:30

Konuşmacılar

tergun
Tuba Ergün
Dijital Çözümler Yöneticisi
mbayri
Mustafa Taha Bayrı
Kıdemli Dijital Çözümler Danışmanı

İzle

Önceki İçerik

Mobil Yaka’yı Ziyaret Ettiren Özellikler

Sonraki İçerik

Çalışanlarınız Kurumsal Şifrelerini Kendileri Değiştirebiliyor mu?

Twitter
DataMarket1992
@DataMarket1992
126 Takip Edilen
383 Takipçi
  • 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun! Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizindir. Cumhuri… https://t.co/ZkV7kjzdKL
  • Teams Phone System alanındaki yetkinliğimizi uzman ekibimizle bir adım daha ileriye taşıyoruz. … https://t.co/exQ7w8ZYPx
  • Bu ödülleri kazanmamızda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza ve iş ortağımız Dell Technologies ekibine teşekkür ederiz.
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Tamam Daha fazla bilgi