Çimtaş Microsoft Lync Başarı Hikayesi

Çimtaş Microsoft Lync ile esnek, bütünleşik, yer ve zaman bağımsız kuvvetli bir iletişim altyapısına kavuştu.

Çimtaş’ın 5 ayrı lokasyondaki kullanıcıları Microsoft Lync 2013 ile Microsoft Office uygulamalarıyla entegre kullanılabilen, güvenlik politikalarının uygulanabildiği, akıllı mobil cihazlarda kullanım kolaylığına sahip, Skype kullanıcılarıyla da iletişim kurulabilen ve sunucu tarafında kolay yönetilebilen esnek, bütünleşik, yer ve zaman bağımsız kuvvetli bir iletişim altyapısına sahip oldu

Durum

5 ayrı lokasyon arasında kuvvetli bir iletişim altyapısına ihtiyaç duyuluyordu.
gokhan daghan
Gökhan Dağhan​
Çimtaş Yönetim Bilişim Sistemleri Grup Müdürü
Microsoft Lync ile çalışanlar yer ve zaman bağımsız anlık yazışma, telefon veya video konferans özellikleri ile iletişimlerini sağlıyabiliyorlar. Skype entegrasyonu ile dışarıdan destek alınan firmalar ile de iletişim gerçekleşiyor.

Fayda

  • Yer ve zaman bağımsız iletişim altyapısı
  • Skype entegrasyonu
  • Hem şirket içi hem de partnerlar ile iletişim

Çözüm

Microsoft Lync ile çalışanlar yer ve zaman bağımsız anlık yazışma, telefon veya video konferans özellikleri ile iletişimlerini sağlayabiliyorlar. Skype entegrasyonu ile dışarıdan destek alınan firmalar ile de iletişim gerçekleşiyor.

PDF Olarak İndir

Başarı hikayemiz hakkında daha fazlasını mı öğrenmek istiyorsunuz? Öyleyse PDF versiyonunu inceleyebilirsiniz.

Kullanılan Teknolojiler

Microsoft Lync

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.
İLETİŞİME GEÇİN
  • Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Twitter
DataMarket1992
@DataMarket1992
126 Takip Edilen
383 Takipçi
  • 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun! Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizindir. Cumhuri… https://t.co/ZkV7kjzdKL
  • Teams Phone System alanındaki yetkinliğimizi uzman ekibimizle bir adım daha ileriye taşıyoruz. … https://t.co/exQ7w8ZYPx
  • Bu ödülleri kazanmamızda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza ve iş ortağımız Dell Technologies ekibine teşekkür ederiz.
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Tamam Daha fazla bilgi